"Ulla"
Ur serien: Riddar Blåskäggs Sju Hustrur
Signerad med krita: Lindstrom
Numrerad: 333/333
Totalmått: 94 x 60 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre hanteringsveck i papper, inga övriga anmärkningar.
Bengt Lindström 1925-2008 Color lithograph
"Ulla"
From the suite: Knight Bluebeards Seven Wives
Signed with crayon: Lindstrom
Numbered: 333/333
Total dimensions: 94 x 60 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: Minor handling folds in paper, no other remarks.
1 000 SEK | 2019-03-01 16:09 |
950 SEK | 2019-03-01 16:26 |
850 SEK | 2019-02-25 15:30 |
550 SEK | 2019-02-08 22:35 |
100 SEK | Startpris |