"Jägare med hare"
Signerad: B.Österlund
Mått på duk: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Bert Österlund 1912-1981 Oil on canvas
"Hunters with hare"
Signed: B.Österlund
Size of canvas: 55 x 46 cm
Conditional report: Wear on frame, Smaller color loss, no other remarks.
1 300 SEK | 2019-03-01 16:03 |
1 200 SEK | 2019-03-01 16:04 |
850 SEK | 2019-02-04 13:15 |
700 SEK | 2019-02-17 18:48 |
100 SEK | Startpris |