"Den sanna ikonen"
Halmstadsgruppen.
Signerad: Erik Olson-84
Mått på duk: 68 x 55,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Erik Olsson 1901-1986 Oil on canvas
"The True Icon"
Signed: Erik Olson-84
Dimensions of canvas: 68 x 55.5 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
14 500 SEK | 2019-02-12 13:06 |
14 000 SEK | 2019-02-23 20:21 |
10 000 SEK | 2019-02-20 11:58 |
7 000 SEK | 2019-02-19 22:05 |
100 SEK | Startpris |