Konstnär född: 1944
Komposition.
Signerad: Langendoen-86
Mått på duk: 97 x 65 cm
Nic Langendoen Oil on canvas
Artist born: 1944
Composition.
Signed: Langendoen-86
Size of canvas: 97 x 65 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
5 200 SEK | 2019-02-04 14:30 |
5 000 SEK | 2019-02-28 14:33 |
3 400 SEK | 2019-02-28 11:02 |
2 800 SEK | 2019-02-22 21:30 |
2 400 SEK | 2019-02-19 18:08 |
1 000 SEK | 2019-02-18 19:25 |
100 SEK | Startpris |