Porträtt.
Signerad: XII
Mått på duk: 65 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre krackelering, Mindre åldersbaserat slitage, Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Portrait.
Signed: XII
Size of canvas: 65 x 50 cm
Condition report: Minor craquelure, Minor age-based wear, Minor wear on frame, no other remarks.
2 800 SEK | 2019-03-29 16:17 |
2 600 SEK | 2019-03-29 15:32 |
1 800 SEK | 2019-03-27 22:37 |
1 500 SEK | 2019-03-19 22:41 |
1 400 SEK | 2019-03-05 12:45 |
1 300 SEK | 2019-03-18 13:46 |
900 SEK | 2019-03-18 13:37 |
100 SEK | Startpris |