"Röd Skymning"
Signerad: UB Hill
Daterad: 1976
Mått på duk: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Ulla-Britt Hill Oil on canvas
"Red Twilight"
Signed: UB Hill
Dated: 1976
Size of canvas: 55 x 46 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor color loss, no other remarks.
900 SEK | 2019-03-18 19:46 |
850 SEK | 2019-02-28 12:47 |
200 SEK | 2019-03-18 17:21 |
100 SEK | Startpris |