Signerad med blyerts: Lars A Persson
Numrerad: 147/280
Totalmått: 52,5 x 40 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre hanteringsveck i papper, inga övriga anmärkningar.
Lars A Persson Color lithograph
Signed with pencil: Lars A Persson
Numbered: 147/280
Total dimensions: 52.5 x 40 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: Minor handling folds in paper, no other remarks.
600 SEK | 2019-03-18 22:19 |
550 SEK | 2019-03-05 18:05 |
100 SEK | Startpris |