Landskapsmotiv.
Signerad: Kalle Hedberg
Daterad: 1937
Mått på pannå: 71,5 x 55 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Kalle Hedberg 1894-1959 Oil on wooden board
Landscape Design.
Signed: Kalle Hedberg
Dated: 1937
Dimensions of board: 71.5 x 55 cm
Condition report: Minor age-based wear, Minor wear on frame, no other remarks.
2 200 SEK | 2019-04-26 12:54 |
2 000 SEK | 2019-04-26 16:31 |
1 800 SEK | 2019-04-23 21:25 |
1 700 SEK | 2019-04-09 14:52 |
750 SEK | 2019-04-20 21:16 |
100 SEK | Startpris |