Konstnär född: 1935
Komposition.
Signerad med blyerts: Alvar
Numrerad: 103/150
Mått bildyta: 73 x 54 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Alvar Sunol Color lithograph
Artist born: 1935
Composition.
Signed with pencil: Alvar
Numbered: 103/150
Dimensions of image: 73 x 54 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks.
100 SEK | 2019-04-09 16:55 |
100 SEK | Startpris |