Rumsinteriör med kvinna.
Signerad: Jerken
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre färgsläpp & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Erik Jerken 1898-1947 Oil on wooden board
Room interior with woman.
Signed: Jerken
Size of board: 46 x 38 cm
Condition: Wear on frame, Smaller color loss & age-based wear, no other remarks.
1 000 SEK | 2019-05-31 15:35 |
950 SEK | 2019-04-30 12:29 |
450 SEK | 2019-05-25 20:27 |
100 SEK | Startpris |