"Ateljéinteriör"
Signerad: Hällgren
Daterad: 1966
Mått på duk: 37 x 30 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on canvas
"Studio Interior"
Signed: Hällgren
Dated: 1966
Size of canvas: 37 x 30 cm
Condition: Wear on frame, No other remarks.
600 SEK | 2019-05-30 19:17 |
550 SEK | 2019-05-06 10:46 |
350 SEK | 2019-05-22 21:35 |
100 SEK | Startpris |