Kvinna vid eldstad.
Signerad: Perjons
Daterad: 1958
Mått på duk: 41 x 33 cm
Konditionsrapport: Minimala färgsläpp & mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Per Hilding Perjons 1911-1998 Oil on canvas
Woman at fireplace.
Signed: Perjons
Dated: 1958
Size of canvas: 41 x 33 cm
Condition report: Minimal color loss & Minor wear on frame, No other remarks.
4 000 SEK | 2019-05-22 12:07 |
3 800 SEK | 2019-05-07 13:19 |
3 600 SEK | 2019-05-19 13:21 |
100 SEK | Startpris |