"Sträckande änder"
Signerad: Th Wallner
Mått på pannå: 33 x 21 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp & åldersbaserat slitage, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Thure Wallner 1888-1965 Oil on wooden board.
"Stretching Ducks"
Signed: Th Wallner
Dimensions of board: 33 x 21 cm
Condition report: Minor color loss & age-based wear, Minor wear on frame, No other remarks.
1 700 SEK | 2019-05-29 21:01 |
1 600 SEK | 2019-05-31 16:24 |
1 400 SEK | 2019-05-07 13:42 |
1 200 SEK | 2019-05-21 10:39 |
100 SEK | Startpris |