Konstnär född: 1922
"Umeå"
Signerad med blyerts: Clara Salander
Numrerad: 79/200
Daterad: 1979
Mått bildyta: 45 x 33 cm
Konditionsrapport: Mindre fläckar, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Clara Salander Color lithograph
Artist born: 1922
"Umeå"
Signed in pencil: Clara Salander
Numbered: 79/200
Dated: 1979
Dimensions of image area: 45 x 33 cm
Condition: Smaller stains, Wear on frame, No other remarks.
1 800 SEK | 2019-05-31 16:25 |
1 700 SEK | 2019-05-31 16:27 |
1 000 SEK | 2019-05-31 12:50 |
700 SEK | 2019-05-29 19:09 |
550 SEK | 2019-05-07 14:56 |
450 SEK | 2019-05-24 13:59 |
100 SEK | Startpris |