Signerad med blyerts: S.fager
Numrerad: 39/200
Daterad: 1983
Mått bildyta: 74 x 61 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Lös fastsättning ram, Inga övriga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Color lithograph
Signed with pencil: S.fager
Numbered: 39/200
Dated: 1983
Dimension of image area: 74 x 61 cm
Condition: Wear on frame, loose attachment frame, No other remarks.
550 SEK | 2019-05-07 15:03 |
550 SEK | 2019-05-29 23:59 |
300 SEK | 2019-05-19 20:45 |
100 SEK | Startpris |