"E4 Umeå"
Signerad: Bengt Lindstrom med dedikation.
Totalmått: 96 x 60 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Flertalet veck, hål & skador i papper, Affischen har varit rullad, Åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Bengt Lindström 1925-2008 Signed Poster
"E4 Umeå"
Signed: Bengt Lindstrom with dedication.
Total dimensions: 96 x 60 cm
Loose paper / Missing frame.
Condition report: Folds, holes & damage in paper, The poster has been rolled, Age-based wear, No other remarks.
800 SEK | 2019-05-31 08:02 |
750 SEK | 2019-05-30 23:08 |
450 SEK | 2019-05-08 11:28 |
400 SEK | 2019-05-20 08:20 |
100 SEK | Startpris |