"Rosor mot blå vägg"
Signerad: Hlinden
Mått på duk: 65 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helge Linden 1897-1961 Oil on canvas
"Roses against blue wall"
Signed: Hlinden
Size of canvas: 65 x 54 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks.
3 800 SEK | 2019-06-19 13:02 |
3 600 SEK | 2019-06-27 23:43 |
2 800 SEK | 2019-06-22 16:41 |
2 400 SEK | 2019-06-20 11:59 |
100 SEK | Startpris |