Komposition.
Signerad: Olle F Olsson
Mått på duk: 56 x 54 cm
Olle F Olsson 1919-1977 Oil on canvas
Composition.
Signed: Olle F Olsson
Size of canvas: 56 x 54 cm
Condition Report: Minor wear on frame, No other remarks.
700 SEK | 2019-06-20 03:39 |
650 SEK | 2019-06-19 13:02 |
100 SEK | Startpris |