"Kopia efter Triano"
Signerad a tergo: Olle F Olsson
Daterad: 1948
Mått på duk: 65 x 47 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Olle F Olsson 1919-1977 Oil on canvas
"Copy after Triano"
Signed a tergo: Olle F Olsson
Dated: 1948
Size of canvas: 65 x 47 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
1 100 SEK | 2019-06-28 16:19 |
1 100 SEK | 2019-06-28 16:21 |
750 SEK | 2019-06-19 13:03 |
100 SEK | Start price |