"Skånegårdar, Klagshamn"
Signerad: BJonson
Mått på duk: 92 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Bror Jonson 1923-2005 Oil on canvas
"Skånegårdar, Klagshamn"
Signed: BJonson
Size of canvas: 92 x 65 cm
Conditional report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
550 SEK | 2019-06-19 13:03 |
500 SEK | 2019-06-27 22:30 |
100 SEK | Startpris |