Portfolio "H.C Andersonbilder" Innehållandes 6 färglitografier utförda av Mats Norryd, Samtliga signerad & numrerad med blyerts.
Yttermått mapp: 67 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Mindre hanteringsveck i papper, Inga övriga anmärkningar.
Mats Norryd 1944-1989 Color lithographs (6pcs)
Portfolio "H.C Anderson images" Contains 6 color lithographs by Mats Norryd, All signed & numbered with pencil.
Exterior dimensions folder: 67 x 50 cm
Condition report: Minor age-based wear, Minor handling folds in paper, No other remarks.
850 SEK | 2019-06-19 13:03 |
800 SEK | 2019-06-27 16:33 |
150 SEK | 2019-06-19 18:31 |
100 SEK | Startpris |