Konstnär född: 1940
Porträtt.
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1977
Mått på duk: 22 x 20 cm
Fritz Jakobsson Oil on canvas
Artist born: 1940
Portrait.
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1977
Size of canvas: 22 x 20 cm
Condition: No remarks
4 000 SEK | 2019-06-19 13:03 |
3 800 SEK | 2019-06-25 15:18 |
1 900 SEK | 2019-06-20 12:18 |
100 SEK | Start price |