"Pengfors, Vännäs 1945"
Signerad: CM Lindqvist
Mått bildyta: 38 x 28 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Gouache on paper
"Pengfors, Vännäs 1945"
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of image area: 38 x 28 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
850 SEK | 2019-06-27 08:37 |
850 SEK | 2019-06-28 14:41 |
550 SEK | 2019-06-19 22:35 |
450 SEK | 2019-06-19 13:04 |
100 SEK | Startpris |