Båthamn.
Signerad: C.Johansson
Mått på duk: 44 x 31 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Carl Johansson Oil on canvas
Boat harbor.
Signed: C.Johansson
Size of canvas: 44 x 31 cm
Conditional report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
800 SEK | 2019-06-19 13:02 |
750 SEK | 2019-06-28 11:35 |
100 SEK | Startpris |