Konstnär född: 1948
"Kråkting"
Signerad med blyerts: MatsÅke Bergström
Numrerad: 54/110
Mått bildyta: 67 x 52 cm
MatsÅke Bergström Color lithograph
Artist born: 1948
"Crow Ting"
Signed with pencil: MatsÅke Bergström
Numbered: 54/110
Dimensions of image area: 67 x 52 cm
Condition: No remarks
550 SEK | 2019-07-26 16:08 |
500 SEK | 2019-07-26 09:38 |
150 SEK | 2019-07-15 05:23 |
100 SEK | 2019-06-28 12:21 |
100 SEK | Start price |