"Afton Ådalsliden"
Signerad: H.Wagnstedt
Mått på duk: 60 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Hannes Wagnstedt 1906-1980 Oil on canvas
"Evening Ådalsliden"
Signed: H.Wagnstedt
Size of canvas: 60 x 49 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
1 200 SEK | 2019-07-24 08:57 |
1 100 SEK | 2019-07-26 16:15 |
950 SEK | 2019-07-01 12:13 |
100 SEK | Start price |