"Lycksele marknad"
Signerad med blyerts: Clara Salander
Numrerad: E.A 14/25
Mått bildyta: 38 x 35,5 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
1 000 SEK | 2019-07-26 16:15 |
950 SEK | 2019-07-26 16:14 |
800 SEK | 2019-07-25 19:42 |
800 SEK | 2019-07-25 19:50 |
550 SEK | 2019-07-06 13:26 |
250 SEK | 2019-07-13 19:22 |
100 SEK | Start price |