Konstnär född: 1947
Signerad med blyerts: Peter Frie
Numrerad: 105/170
Mått bildyta: 84 x 58 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Peter Frie Color lithograph
Artist born: 1947
Signed in pencil: Peter Frie
Numbered: 105/170
Dimensions of image area: 84 x 58 cm
Condition report: Minor insignificant wear on frame, No other remarks.
1 000 SEK | 2019-07-17 21:51 |
950 SEK | 2019-07-06 13:40 |
100 SEK | Start price |