Komposition.
Signerad: Olle F Olsson
Mått på duk: 51 x 45 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, Slitage på ram, Mindre färgsläpp, Inga övriga anmärkningar.
Olle F Olsson 1919-1977 Oil on canvas
Composition.
Signed: Olle F Olsson
Size of canvas: 51 x 45 cm
Condition report: Age-based wear, Wear on frame, Smaller color loss, No other remarks.
200 SEK | 2019-07-06 14:37 |
150 SEK | 2019-07-21 21:03 |
100 SEK | Startpris |