Konstnär född: 1940
Signerad med blyerts: Claes Folcker
Numrerad: 56/200
Mått bildyta: 43 x 31,5 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Claes Folcker Color lithograph
Artist born: 1940
Signed with pencil: Claes Folcker
Numbered: 56/200
Dimensions of image area: 43 x 31.5 cm
Condition report: Minor insignificant wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2019-07-06 16:44 |
100 SEK | Startpris |