Konstnär född: 1924
Signerad med blyerts: Gino Scarpa
Numrerad: 89/90
Mått bildyta: 70 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Gino Scarpa Etching with relief
Artist born: 1924
Signed with pencil: Gino Scarpa
Numbered: 89/90
Dimensions of image area: 70 x 50 cm
Condition report: Minor insignificant wear on frame, No other remarks.
550 SEK | 2019-07-08 15:25 |
500 SEK | 2019-07-19 23:25 |
100 SEK | Startpris |