Konstnär född: 1946
"Önskan"
Monogramsignerad samt signerad a tergo.
Daterad: 1985
Mått på duk: 66 x 59 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre krackelering, Inga övriga anmärkningar.
Kjersti Dahlstedt Oil on canvas
Artist born: 1946
"Wish"
Monogram signed and signed a tergo.
Dated: 1985
Size of canvas: 66 x 59 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor cracking, No other remarks.
650 SEK | 2019-07-08 17:15 |
600 SEK | 2019-07-21 17:53 |
100 SEK | Startpris |