"Motiv från Stekenjokk, Stora Blåsjön"
Signerad: Mats Svensson
Daterad: 1993
Mått bildyta: 28 x 23 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Mats Svensson Watercolor on paper
"Motif from Stekenjokk, Stora Blåsjön"
Signed: Mats Svensson
Dated: 1993
Dimensions of image area: 28 x 23 cm
Condition: No remarks.
500 SEK | 2019-07-18 09:48 |
450 SEK | 2019-07-26 14:19 |
250 SEK | 2019-07-16 23:41 |
200 SEK | 2019-07-15 05:22 |
100 SEK | 2019-06-28 11:51 |
100 SEK | Startpris |