Konstnär född: 1945
"Lila Pensé"
Signerad med blyerts: Maria Hillfon
Numrerad: 146/200
Mått bildyta: 28 x 24 cm
Maria Hillfon Color lithograph
Artist born: 1945
"Purple Pansy"
Signed in pencil: Maria Hillfon
Numbered: 146/200
Dimensions of image area: 28 x 24 cm
Condition: No remarks
900 SEK | 2019-07-26 14:06 |
850 SEK | 2019-07-26 16:05 |
450 SEK | 2019-07-22 18:19 |
300 SEK | 2019-07-18 14:02 |
200 SEK | 2019-07-15 20:38 |
150 SEK | 2019-07-15 18:48 |
100 SEK | 2019-06-28 11:56 |
100 SEK | Startpris |