Konstnär född: 1931
"Dam"
Signerad: Meijer
Mått på duk: 58 x 50 cm
Sture Meijer Oil on canvas
Artist born: 1931
"Lady"
Signed: Meijer
Size of canvas: 58 x 50 cm
Condition Report: Minor wear on frame, No other remarks.
1 400 SEK | 2019-08-30 15:57 |
1 300 SEK | 2019-08-28 20:41 |
1 200 SEK | 2019-08-19 11:55 |
1 100 SEK | 2019-07-18 15:28 |
250 SEK | 2019-08-17 23:18 |
100 SEK | Startpris |