"Trappa & Kruka, Bonnieux"
Konstnär född: 1930
Signerad: Lisbeth LF
Totalmått: 56 x 46 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lisbeth Lindqvist Forsberg Gouache on paper
"Stairs & Pot, Bonnieux"
Artist born: 1930
Signed: Lisbeth LF
Total dimensions: 56 x 46 cm
Loose paper / Missing frame.
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
900 SEK | 2019-08-30 13:49 |
850 SEK | 2019-08-30 09:19 |
650 SEK | 2019-07-19 15:46 |
100 SEK | Start price |