Signerad: S.Fager
Mått bildyta: 10 x 14,5 cm
Sixten Fager 1920-2010 Watercolor on paper
Signed: S.Fager
Dimensions of image area: 10 x 14.5 cm
Condition report: No remarks
650 SEK | 2019-08-29 22:48 |
600 SEK | 2019-08-29 22:33 |
350 SEK | 2019-07-25 12:27 |
100 SEK | Startpris |