Oidentifierad konstnär / Otydligt signerad.
Daterad: 1987
Mått bildyta: 35 x 24 cm
Konditionsrapport: Smuts innanför glaset, Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Unknown artist Watercolor on paper 1987
Unidentified artist / Unclear signature.
Dated: 1987
Dimensions image area: 35 x 24 cm
Condition: Dust inside the glass, Minor wear on frame, no other remarks
350 SEK | 2019-07-31 15:48 |
300 SEK | 2019-08-30 11:55 |
100 SEK | Startpris |