Konstnär född: 1936
Signerad: PG. Thelander
Épreuve d'artiste
Mått bildyta: 64 x 49 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Per Gunnar Thelander Color etching.
Artist born: 1936
Signed: PG. Thelander
Épreuve d'artiste
Dimensions of image area: 64 x 49 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
850 SEK | 2019-07-31 16:50 |
800 SEK | 2019-08-23 21:14 |
100 SEK | Startpris |