Konstnär född: 1944
Signerad: CGK
Numrerad: EA II/XV (2/15)
Mått bildyta: 50 x 70 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre damm innanför glas, Inga övriga anmärkningar.
C Göran Karlsson Silkscreen print.
Artist born: 1944
Signed: CGK
Numbered: EA II / XV (2/15)
Dimensions image area: 50 x 70 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor dust inside of glass, No other remarks.
1 100 SEK | 2019-08-30 16:19 |
1 000 SEK | 2019-08-19 13:31 |
950 SEK | 2019-08-01 13:49 |
100 SEK | Startpris |