Porträtt.
Signerad: Einar Wallquist
Daterad: 1979
Totalmått c.a: 40 x 30 cm
Löst blad / Saknar ram.
Einar Wallquist 1896-1985 Pencil on paper
Portrait.
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1979
Total dimensions c.a: 40 x 30 cm
Loose paper / Missing frame.
Condition report: No remarks
400 SEK | 2019-08-24 11:00 |
350 SEK | 2019-08-07 14:29 |
100 SEK | Start price |