"Barn"
Signerad: Hällgren
Daterad: 1966
Olja på duk uppfodrad på pannå.
Mått på pannå: 47 x 33 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on canvas
"Childrens"
Signed: Hällgren
Dated: 1966
Oil on canvas mounted on board..
Board size: 47 x 33 cm
Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
400 SEK | 2019-08-07 13:04 |
350 SEK | 2019-08-30 12:02 |
100 SEK | Startpris |