Älg i fjällandskap.
Signerad: Tore Sunna
Daterad: 1990
Mått bildyta: 36 x 26 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, Inga övriga anmärkningar.
Thore Sunna Pencil on paper
Moose in mountain landscape.
Signed: Tore Sunna
Dated: 1990
Dimensions of image area: 36 x 26 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks.
950 SEK | 2019-08-30 16:32 |
900 SEK | 2019-08-30 16:33 |
650 SEK | 2019-08-07 16:20 |
650 SEK | 2019-08-30 16:28 |
250 SEK | 2019-08-30 09:13 |
150 SEK | 2019-08-24 11:02 |
100 SEK | Startpris |