Konstnär född: 1950
"Duet för Jazz"
Signerad: Bill Olson
Otydligt daterad.
Mått på duk: 100 x 81 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Bill Olson Oil on canvas
Artist born: 1950
"Duet for Jazz"
Signed: Bill Olson
Unclear date.
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
2 600 SEK | 2019-09-27 13:13 |
2 400 SEK | 2019-09-26 18:49 |
2 200 SEK | 2019-08-27 16:24 |
2 000 SEK | 2019-09-21 16:11 |
150 SEK | 2019-09-17 19:51 |
100 SEK | Start price |