Porträtt.
Signerad: Einar Wallquist
Daterad: 1983
Mått bildyta: 35 x 25,5 cm
Löst blad / Saknar ram (Passepartout är inkluderad)
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Einar Wallquist 1896-1985 Pencil on paper
Portrait.
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1983
Dimensions image area: 35 x 25.5 cm
Loose paper / Missing frame (passepartout is included)
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
450 SEK | 2019-09-27 08:47 |
400 SEK | 2019-09-17 11:15 |
350 SEK | 2019-08-26 12:47 |
100 SEK | Startpris |