Konstnär född: 1947, Finland.
"Helmikuun ilta"
Signerad: Esa Riippa
Daterad: 1974
Mått på duk: 61 x 61 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre färgsläpp, Inga övriga anmärkningar.
Esa Riippa Oil on canvas
Artist born: 1947, Finland.
"Helmikuun ilta"
Signed: Esa Riippa
Dated: 1974
Dimensions of canvas: 61 x 61 cm
Condition report: Wear on frame, Minor color loss, No other remarks.
5 400 SEK | 2019-09-27 16:02 |
5 200 SEK | 2019-09-27 15:52 |
2 400 SEK | 2019-08-26 15:57 |
100 SEK | Startpris |