Fartygsporträtt av C F Liljevalch.
Signerad: R.Mattson, Stettin 1935.
Mått bildyta: 64,5 x 32,5 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
R.Mattson Gouache on Paper 1935
Ship portrait of C F Liljevalch.
Signed: R.Mattson, Stettin 1935.
Dimensions of image area: 64.5 x 32.5 cm
Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
300 SEK | 2019-08-26 16:08 |
250 SEK | 2019-09-17 14:58 |
100 SEK | Startpris |