"Eva"
Ur sviten: Riddar Blåskäggs Sju Hustrur
Signerad med krita: Lindstrom
Numrerad: 175/333
Totalmått c.a: 95 x 61 cm
Löst blad / Saknar ram
Bengt Lindström 1925-2008 Color lithograph
"Eva"
From the suite: Bluebeard's Seven Wives
Signed with crayon: Lindstrom
Numbered: 175/333
Total dimensions c.a: 95 x 61 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: No remarks
2 200 SEK | 2019-09-27 13:11 |
2 000 SEK | 2019-09-27 16:00 |
1 400 SEK | 2019-09-25 07:54 |
1 100 SEK | 2019-09-27 12:01 |
850 SEK | 2019-09-27 01:14 |
750 SEK | 2019-09-23 11:12 |
650 SEK | 2019-08-26 12:02 |
150 SEK | 2019-09-17 19:49 |
100 SEK | Startpris |