"Loke"
Signerad: Lindstrom
Mått på duk: 46 x 38 cm
Bengt Lindström 1925-2008 Oil on canvas
"Loke"
Signed: Lindstrom
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Condition report: Minor frame wear, No other remarks.
31 000 SEK | 2019-09-27 16:17 |
30 000 SEK | 2019-09-27 16:17 |
26 000 SEK | 2019-09-27 16:15 |
23 000 SEK | 2019-09-27 16:10 |
22 000 SEK | 2019-09-25 20:32 |
21 000 SEK | 2019-09-19 08:26 |
19 000 SEK | 2019-09-17 12:33 |
15 500 SEK | 2019-09-18 13:10 |
14 500 SEK | 2019-09-10 09:22 |
100 SEK | Startpris |