Signerad: Rosén
Mått på duk: 41 x 24 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Kjell Rosen 1909-1982 Oil on canvas
Signed: Rosén
Dimensions of canvas: 41 x 24 cm
Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
1 000 SEK | 2019-09-27 09:54 |
950 SEK | 2019-09-27 16:19 |
850 SEK | 2019-09-27 16:19 |
650 SEK | 2019-09-25 21:56 |
300 SEK | 2019-09-18 21:21 |
100 SEK | 2019-09-05 11:38 |
100 SEK | Startpris |